autoservis (nejen) pro vozy Peugeot

Autoservis Konečný

Adresa:
Sousedská 843, 739 34 Šenov u Ostravy,
Tel.:
+420 608 884 624, +420 608 741 849
GPS souřadnice:
49°46'3.741"N, 18°22'6.382"E

Kontaktujte násÚvod — Autoservis

Autoservis

Zabýváme se především renovacemi náprav na vozy Citroën, Peugeot a Renault, ale provádíme také celkové opravy všech značek automobilů. Digitální geometrii provádíme na zařízení MULLER BEM, typ MB 8677 od firmy ATAL.

Rovněž provádíme veškeré pneuservisní práce a vlastně vše co se týká oprav automobilů a příprav na STK.

Bloková výjimka

§ 3 odst.1 zákona c. 143/2001 Sb.

Rádi bychom Vás informovali o blokové výjimce týkající se servisu motorových vozidel, která vstoupila v platnost dne 1. 11. 2004. Zde je rekapitulace základních faktu a jejich význam pro nezávislý autoservis.

Může nezávislý autoservis opravovat vozidlo v záruce a může při tom použít náhradní díly od jiného dodavatele než od výrobce vozidla?

Výrobce vozidla může podmínit platnost záruky tím, že nedošlo k zásahu do vozidla neodborně provedenou opravou nebo údržbou. Nesmí ovšem podmiňovat platnost záruky tím, že veškeré opravy a údržba v záruční době budou provádeny v autorizovaných opravnách, neboť by tím podstatně omezoval soutež na trhu opravy automobilů. Řádně provedená oprava nebo údržba v neautorizovaném servisu, proto nemůže mít vliv na platnost záruky výrobce.

Výrobce vozidla může vyžadovat použití svých originálních náhradních dílů pro záruční opravy (reklamace), ne však pro opravy a údržbu vozidla v průběhu záruční doby, které platí majitel vozidla. Při takové opravě nebo údržbě lze proto použít i jiný než výrobcem dodaný náhradní díl, aniž by tím byla dotčena platnost záruky (samozřejme s výjimkou případu, kdy by byla následná vada vozidla způsobena vadou takového dílu).

  Digitální geometrie Atal

  Pomocí přesné laserové technologie změříme a případně seřídíme přesnost geometrie nápravy vozidla (jak přední, tak zadní nápravy). Kontrolu provádíme na zařízení MULLER BEM, typ MB 8677 od firmy ATAL. Jedná se o kompletní přístroj pro měření geometrie podvozku osobních automobilů s bezdrátovou komunikací. Zařízení umožňuje meření veškeré geometrie automobilu včetně házivosti. Sestavu tvoří pojízdný stojan s příslušenstvím, čtyřmi měřicími hlavami s optickým systémem na bázi 4 CCD kamer (ekvivalentní 8 snímačovému systému).

  Přesnost měření je 0,1 stupně.

  BG Care servis

  Iob.cz [http://www.iob.cz]

  Po kliknutí zobrazíte kompletní popis jed­notlivých produktů.

  Montáže tažných zařízení

  Pneuservisní práce

  Jsme vybaveni diagnostikou TPMS VDO

  Veškeré mechanické opravy

  Po předchozí domluvě možnost zajištění téměř veškerých mechanických oprav vozidel.

  • opravy náprav a brzdových systémů
  • geometrie náprav
  • seřízení světel a motorů
  • výměny výfukových soustav, tlumičů pérování, ložisek spojek, těsnění pod hlavou, rozvodových řemenů, olejů…


  © Autoservis Konečný