autoservis (nejen) pro vozy Peugeot

Autoservis Konečný

Adresa:
Sousedská 843, 739 34 Šenov u Ostravy,
Tel.:
+420 608 884 624, +420 608 741 849
GPS souřadnice:
49°46'3.741"N, 18°22'6.382"E

Kontaktujte násÚvodAutoservisDiagnostika řídících jednotek PEUGEOT Planet Office, CITROËN Lexia 3, RENAULT Clip, VAG-COM.

Diagnostika řídících jednotek PEUGEOT Planet Office, CITROËN Lexia 3, RENAULT Clip, VAG-COM.

Diagnostika PEUGEOT Planet Office, CITROËN Lexia 3.  Jedná se o nejnovější verzi diagnostiky pro vozy CITROËN a PEUGEOT.

Pomocí této diagnostiky můžete provádět veškeré operace jako mechanici v autorizovaných servisech.

Umožňuje provést kompletní diagnostiku vozů od r.v. 1995. U vozů od roku 2001 je propojení pomocí konektoru OBD-II. U ostatních modelů pomocí staršího typu konektoru.

Pomocí této diagnostiky můžete provádět nejen čtení a mazání kódů, ale téměř veškeré funkce jako nabízí originální značková diagnostika (test akčních členů, programování funkcí…). Tato sada podporuje K-line, CAN-BUS a komunikaci SAE J1850 (PWM a VPW).

Diagnostika RENAULT Clip.

Tato diagnostika má stejné funkce a vlastnosti jako originální používaná ve značkových servisech Renault. Podporuje vozy Renault od roku výroby 1996 po poslední modely 2011. Umí číst a mazat chyby ve všech jednotkách, identifikovat je, vyčíst VIN ze všech jednotek, kodování jednotek, přidávání klíčů, programování a přizpůsobení jednotek, kodování vstřikovačů, načítání kodů ventilků a mnoho dalšího.

Diagnostika VAG-COM

Program VAG-COM disponuje všemi funkcemi dostupnými u řídících jednotek koncernu VW a ostatních značek v normě OBD. Jedná se o základní funkce pomocí kterých se provádejí všechny diagnostické operace jako např. přizpusobování po výměně řídících jednotek, přizpusobování klíču, nastavování komfortních systému, změny konfigurace apod. Některé funkce jako např. hromadné mazání pamětí závad, grafická podpora nastavení předvstřiku nebo mapování kanálu řídících jednotek jsou nadstandardní a v ostatních podobných systémech (i originálních) je nenajdete.


© Autoservis Konečný