autoservis (nejen) pro vozy Peugeot

Autoservis Konečný

Adresa:
Sousedská 843, 739 34 Šenov u Ostravy,
Tel.:
+420 608 884 624, +420 608 741 849
GPS souřadnice:
49°46'3.741"N, 18°22'6.382"E

Kontaktujte násÚvodAutoservisPrvní položka v autoservisu

První položka v autoservisu

Přestože se Michael Jackson držel již několik let v ústraní a jen občas posloužil jako náplň vydání bulvární deníků, miliony fanoušků z dob největší slávy mu zůstaly věrní. Svou sílu a nadšení pro dílo tohoto fenomenálního umělce projevili již v březnu, kdy během pěti hodin skoupili půl milionu vstupenek na jeho sérii padesáti comebackových koncertů. Včera měl moc Jacksonova odkazu pocítit i internet – očekávalo se, že internetové on-line videopřenosy z pohřbu slavného zpěváka výrazně přetíží páteřní internetové linky.

Velká rána pro fanoušky, Twitter i Google

Některé internetové služby prověřila již nečekaná zpěvákova smrt. Prvním webem, který zprávu přinesl, byl bulvární deník TMZ.com. Ostatní média s informací nakládala opatrně, protože zprvu pochopitelně nepůsobila příliš důvěryhodně, ačkoli je web TMZ.com součástí mediálního giganta Time Warner. Nicméně Facebook a Twitter byl během několika minut plný odkazů a spekulací. Když pak zprávu o Jacksonově smrti potvrdil i renomovaný deník Los Angeles Times, strhl se hon za informacemi.

Každý se rázem zajímal o Michaela Jacksona a miliony lidí vepisovali jeho jméno do vyhledávacího pole Googlu. Velmi často využívali službu Google News, která vyhledává v aktuálních článcích zpravodajských webů. Nápor byl tak silný, skokový a nepředvídatelný, že jej systémy Googlu vyhodnotily jako automatizovaný útok na jeho služby. Mnohým uživatelům se proto po dobu přibližně 25 minut zobrazovala na stránce Googlu omluva, že informace na základě výrazu „michael jackson“ nelze poskytnout.

První položka v autoservisu —

© Autoservis Konečný